74 666-96-16 psp1swiebodzice@wp.pl

19 czerwca o godz. 11.00 w szkolnym holu odbyła się Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Było to wydarzenie bardzo emocjonujące, nie tylko  z uwagi na zbliżające się wakacje czy otrzymanie przez uczniów upragnionych świadectw       i wielu dyplomów, ale także z uwagi na fakt, że w krótkiej jak dotąd, historii naszej szkoły – PSP nr 1 w Świebodzicach – zapisała się kolejna karta – zakończenie roku szkolnego pierwszej klasy w nowo powstałej szkole. Łzy wzruszenia Pani Dyrektor, dużo ciepłych słów od przybyłych na Uroczystość Gości, podziękowania od rodziców oraz wspaniały, jak zawsze występ artystyczny dzieci, będący ukoronowaniem całego wydarzenia. Na koniec wspólne zdjęcia oraz tradycyjnie – słodki poczęstunek przygotowany  dla wszystkich. Z takim oto akcentem powitaliśmy nadchodzące wakacje, nie zapominając, by życzyć naszym Uczniom, jak i wszystkim dzieciom, oprócz słońca i wielu wspaniałych przygód, przede wszystkim bezpieczeństwa!

Udanych wakacji życzy Dyrekcja i całe Grono Pedagogiczne PSP nr 1 w Świebodzicach!