74 666-96-16 psp1swiebodzice@wp.pl

W piątek  25 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Świebodzicach odbyło  się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klas III. Na uroczystość przybyli rodzice absolwentów, przedstawiciele władz samorządowych i zaproszeni goście.
Absolwenci szkoły z rąk Pana Burmistrza Świebodzic Pawła Ozgi odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność w organizacjach uczniowskich. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji poetycko-muzyczną częścią artystyczną.

Te niezapomniane chwile uświetniły również przemówienia Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 Pani Elwiry Kirklo-Rusek, Pana Burmistrza Miasta  Świebodzic Pawła Ozga oraz zaproszonych gości.    Uroczystości zakończenia roku szkolnego dla pozostałych uczniów (klas I i II) odbyła się wspólnie z klasą III w piątek. Również w tym przypadku najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia osobiście od Burmistrza Miasta Świebodzic Pawła Ozga. Dziękujemy Panie Burmistrzu za tak wielkie zaangażowanie, za uśmiech i każde rozdane świadectwo i nagrody a było ich sporo 🙂 Dziękujemy rodzicom, babcią  i wszystkim gością. Przede wszystkim Dziękujemy Wam Kochani Uczniowie za cały rok nauki, za Wasze uśmiechy i wspaniały humor:) Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!