74 666-96-16 psp1swiebodzice@wp.pl

W czwartek 17 marca 2022 roku odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2022. Nasza szkoła brała udział w konkursie dopiero drugi raz. Szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Beata Wójtowicz. W tym roku udział wzięło w sumie 17 uczniów z klas: II, III  i IV. Dziś otrzymaliśmy paczkę z aż CZTEREMA WYRÓŻNIENIAMI, które otrzymali w kategorii :

  • Żaczek (klasy 2 szkół podstawowych) – Mikołaj Choiński
  • Maluch (klasy 3 i 4 szkół podstawowych) – Mariusz Sordyl (klasa III), Katarzyna Drewniak i Zuzanna Kopeć (klasa IV).

Jest to ogromny sukces dla naszych uczniów i zaszczyt dla Szkoły, biorąc pod uwagę ilość uczniów wyróżnionych (czworo) na ilość uczniów biorących udział w konkursie (17). Bardzo GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !