74 666-96-16 psp1swiebodzice@wp.pl

28 kwietnia reprezentanci naszej Szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy ogólnej – OMNIBUS. Konkurs skierowany był wyłącznie do klas III Szkół Podstawowych i wzięło w nim udział pięć grup – każda reprezentująca jedną ze świebodzickich szkół. Wszystkie grupy musiały wybrać swojego lidera, który losował pytania w kolejnych kategoriach. Większość zadań polegała na odpowiedziach na pytania, ale nie zabrakło też zadań praktycznych. Należy również dodać, że na odpowiedź na każde z zadanych pytań było jedynie 10 sekund! A poziom pytań był naprawdę zróżnicowany i wcale nie prosty. Reprezentacja naszej Szkoły walczyła dzielnie i zajęliśmy III miejsce! Gratulacje! W konkursie wzięli udział: Nadia Witkowska, Aleksander Szydłowski oraz Mariusz Sordyl.